RU

Україна повинна стати членом Євросоюзу - Штефан Фюле

30.05.2014, 10:58
Україна повинна стати членом Євросоюзу - Штефан Фюле - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Європейський комісар з питань розширення Штефан Фюле виступив за надання Україні, а також Грузії та Молдові довгострокової перспективи членства в Євросоюзі. Про це він заявив в інтерв'ю німецькій газеті Die Welt.

"Якщо ми серйозно прагнемо до трансформації у Східній Європі, тоді ми повинні всерйоз використовувати найсильніший інструмент, що сприяє перетворенням - розширення", - сказав Фюле.

На його думку, європейська перспектива, незважаючи на наявність цілого ряду передумов, все ж є кращим стимулом для проведення реальних реформ у країнах Східної Європи. Він нагадав, що під час переговорів з Україною, Молдовою і Грузією про укладення угоди про асоціацію країни ЄС неодноразово підкреслювали, що цей документ не є кінцевою метою співпраці об'єднаної Європи зі своїми сусідами на сході континенту. "Крім того, підтримка європейських ідей і цінностей висока в цих країнах", - сказав він.

При цьому Фюле наголосив на необхідності перетворень всередині ЄС, що дозволило б легше приймати нових членів у майбутньому. Євросоюз, на його думку, може успішно функціонувати як Європа "різних швидкостей".

Джерело: Deutsche Welle

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини