RU

Україна повинна проаналізувати дії військових у Криму - Лопата

31.03.2014, 12:18
Україна повинна проаналізувати дії військових у Криму - Лопата - Фото
77edd77e2036c706b650b936ab95ce4a.jpg
Україна в майбутньому повинна провести детальний аналіз дій українських військовослужбовців в Криму і щохвилини вивчити накази, які вони отримували з Києва. Про це на прес-конференції заявив екс-начальник Генштабу Анатолій Лопата, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, Збройні сили України в Криму показали себе не з кращого боку, а керівництво ВСУ і держави, включаючи Верховну Раду, уряд і Верховного головнокомандувача, не відпрацювало на належному рівні.

"Незважаючи на те, що рядовий склад робив нормальні дії, які могли б свідчити про мужність і витримці наших військовослужбовців, у мене були і залишаються великі питання по діяльності командирів військових частин, кораблів... Ми ще будемо змушені повернутися до цієї проблеми протягом багатьох років, щоб вивчити почасово щохвилини все ті команди, які були віддані Збройним силам, починаючи з в.о. президента і Верховного головнокомандуючого до міністра оборони, Генерального штабу та до кожного командира військової частини або корабля. Ця проблема повинна бути вивчена, і потрібна чітка юридична оцінка", - вважає Лопата.

Нагадаємо, деякі українські військові жаловались на відсутність вказівок з боку керівництва країни. Після цього в.о. президента Олександр Турчинов заявив, що інформація про те, що українські військовослужбовці в Криму не знають, як діяти, не відповідає дійсності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини