RU

Україна поверне Крим і покарає російських окупантів - МЗС

17.03.2015, 15:30
Україна поверне Крим і покарає російських окупантів - МЗС - Фото
Фото: ЕРА
Україна обіцяє повернути контроль над українським Кримом і притягнути до відповідальності російських окупантів. Про це сказано в заяві МЗС України у зв'язку з річницею незаконної окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

"Зробивши цей міжнародний злочин, Росія порушила базові принципи міжнародного права і європейського устрою, зруйнувала існуючий баланс сил в регіоні, спровокувала найбільшу з часів Другої світової війни кризу в Європі. Весь цивілізований світ застосував до Російської Федерації санкції за її відверту зневагу до основоположних норм і принципів міжнародного права", - сказано в повідомленні.

"Справедливе обурення усього світу викликає те, що, окупувавши Крим, російська влада принесла на півострів атмосферу страху, безправ'я і репресій. За час окупації понад 20 000 громадян України змушені були залишити Крим", - підкреслили в МЗС.

"Росія здійснює цілеспрямований грабіж України. Більше 400 українських підприємств незаконно націоналізовані, незаконно використовуються надра України, захоплене 18 газових родовищ. Авантюрна і злочинна політика окупаційної влади веде Крим до економічної, соціальної та екологічної катастроф. Туристична перлина України перетворена на військову базу, де Росія, порушуючи ДНЯЗ, загрожує розмістити ще й ядерну зброю, несе реальну загрозу не тільки регіональної, а й глобальної безпеки", - розповіли у відомстві.

"Незважаючи на непрості часи, які сьогодні переживають українські громадяни-мешканці Криму, хотіли б запевнити всіх наших співвітчизників, що Україна робить і робитиме все можливе для відновлення контролю над півостровом. Крим був, є і буде невід'ємною частиною суверенної території України. Російський агресор і окупант обов'язково буде притягнутий до відповідальності за всі скоєні злочини", - підкреслили в МЗС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини