RU

Україна і Польща створюють військово-технічне виробництво

25.12.2014, 11:58
Україна і Польща створюють військово-технічне виробництво - Фото
Сергій Пінькас і Марчін Кубіца (фото - ukroboronprom.com.ua)
Державний концерн "Укроборонпром" домовився з польською компанією Lubawa. S. A про створення спільного військово-технічного виробництва. Відповідне рішення викладено в договорі про співпрацю, підписаному першим заступником гендиректора "Укроборонпрому" Сергієм Пінькасом і головою правління компанії Lubawa. S. A Марчином Кубіцою, повідомляє прес-служба держконцерну.

"Стратегічні завдання "Укроборонпрому"- насамперед, посилити конкурентоспроможність продукції вітчизняного ОПК та можливості виробництва новітніх зразків озброєння. Вже найближчим часом буде визначено ряд виробів, які вироблятимуть на спільному підприємстві", - йдеться в повідомленні.

У підписаному договорі міститься конкретний план дій, який буде втілений протягом найближчих тижнів.

"Ми зараз робимо перші значні кроки для серйозного співробітництва з нашими партнерами з Євросоюзу. Ми не тільки декларуємо бажання скоріше змінити підходи, підвищити стандарти українського ОПК, але і підкреслити економічну складову - Україна зараз дуже потребує розвитку технологій і сучасного виробництва", - зазначив Сергій Пінькас.

У свою чергу, Марчін Кубіца висловив упевненість, що підписана з "Укроборонпромом" угода - це "початок плідної співпраці".

"Наша компанія працює на ринку вже більше 60 років і є стратегічною для безпеки Польщі. Зокрема, ми виробляємо багатоцільовий камуфляж для Збройних сил НАТО", - повідомив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини