RU

Україна поки не готова до вступу в ЄС - Баррозу

07.04.2014, 17:21
Україна поки не готова до вступу в ЄС - Баррозу - Фото
Жозе Мануель Баррозу
Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вважає, що Україна не готова до вступу в Євросоюз в найближчому майбутньому. Про це він заявив в інтерв'ю німецькому виданню Berliner Zeitung.

"Україна ще не готова. Ні сьогодні, ні в найближчому майбутньому", - заявив єврочиновник у відповідь на запитання газети про те, змогло б членство в Євросоюзі допомогти Україні в нинішній ситуації.

Глава Єврокомісії підкреслив, що Євросоюз не налаштований зараз на те, щоб "прийняти в товариство таку країну, як Україна".

Але, за його словами, підписана 21 березня в Брюсселі політична частина угоди про асоціацію між Україною та ЄС дозволить досить зблизити сторони з тим, щоб "допомогти Україні вийти з безнадійної ситуації, що склалася".

Він нагадав про обіцяну Києву з боку ЄС економічну допомогув розмірі 11 млрд євро. "Це стане рушійною силою для розвитку України, її стабільності і благополуччя", - підкреслив Баррозу.

Дджерело: Deutsche Welle

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини