RU

Донбас не наполягає на федералізації - Тарута

06.05.2014, 12:08
Донбас не наполягає на федералізації - Тарута - Фото
Сергій Тарута
Населення Донецької області влаштує запропонований урядом варіант з децентралізації влади, але на федералізації ніхто не наполягає. Про це перед нарадою в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ повідомив голова Донецької облдержадміністрації  Сергій Тарута.

Тарута відзначив, що в Донецькій області не все так погано, на відміну від трансляцій по телевізійних каналах. "Не потрібно придумувати і збільшувати страхи. У Донецькій області не все так погано, як здається по телевізору. Все контрольовано. Сьогодні влада виконує свої функції. Усі виплати забезпечуються, працюють всі школи, лікарні, університети. На Донеччині ніяких проблем з імплементації всього того, що напрацює уряд (наробітку по внесенню змін до Конституції щодо децентралізації влади в регіонах, - ред.) не буде", - цитує губернатора кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи влаштує мешканців Донецької області, якщо буде прийнято рішення про децентралізацію, оскільки радикальна частина населення вимагає федералізації, Тарута сказав: "Ні. Сьогодні федералізації ніхто не вимагає, це помилкова думка".

Нагадаємо, на сьогодні український уряд розглядає питання щодо внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади.

Раніше Кабінет міністрів розглянув законопроект про проведення в Україні загальнонаціонального опитування громадян з питання територіального устрою України . За словами прем'єр -міністра Арсенія Яценюка, питання , які пропонується винести на опитування , стосуватимуться територіального устрою країни і децентралізації влади.

Вчора, 5 травня, на сайті Верховної Ради був  зареєстрований урядовий законопроект про проведення всеукраїнського консультативного опитування 25 травня.

За результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), тільки близько 25 % населення південного сходу України в цілому підтримують ідею федеративного устрою держави. За унітарну децентралізовану державу виступають 45,2 % населення цих областей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини