Україна отримала від партнерів понад $649 млн допомоги

18.03.2016, 17:44
Україна отримала від партнерів понад $649 млн допомоги - Фото
ca6197ce3213c908cb0bf009c4673a9b.jpg
Загальна сума міжнародної фінансової допомоги Україні на гуманітарні потреби перевищила $649 млн. Велика частина цих коштів спрямована в Донбас. Про це сьогодні заявив президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з комісаром ЄС з питань гуманітарної допомоги та реагування на кризи Христосом Стіліанідесом, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Загальна сума допомоги, яку Україна отримала на гуманітарні потреби, становить понад $649 млн, і вона надходила від різних інститутів, включаючи ЄС, США, ООН, Міжнародний комітет Червоного Хреста, Канаду, Австралію, Японію, Швейцарію. Левова частка цих коштів була направлена на гуманітарну місію на окупованих територіях", - сказав він.

"Без цієї допомоги, я можу підкреслити, жахлива гуманітарна катастрофа, яка зараз відбувається на окупованих територіях, мала б ще негативнішы наслідки для тих українців, які опинилися на окупованих територіях", - сказав він.

За його словами, вирішення гуманітарних проблем в Донбасі може бути забезпечено лише завдяки повній імплементації мінських домовленостей.

"Україна дуже відповідально ставиться до кожного окремого пункту домовленостей, досягнутих в Мінську, і ми закликаємо російську сторону забезпечити повне виконання домовленостей. В іншому випадку ми повинні обов'язково продовжити санкції проти РФ, як єдиний ефективний інструмент спонукання до того, щоб вирішувати проблеми за столом переговорів", - сказав він.

Порошенко додав, що сьогоднішні переговори зы Стіліанідесом були присвячені координації дій України та ЄС щодо імплементації мінських домовленостей. "Було відзначено, що Україна виконує всі свої обов'язки. Ми вважаємо безпідставними спроби Росії звинувачувати Україну в протилежному, і отримаємо тут повну підтримку з боку ЄС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса