RU

Україна отримає від НАТО кошти, передбачені для Росії

22.10.2014, 14:48
Україна отримає від НАТО кошти, передбачені для Росії - Фото
4caad6d619af5ecea78fa874cd8d300d.jpg
НАТО виділить Україні кошти, раніше передбачені бюджетом Альянсу на проведення заходів співробітництва з Російською Федерацією. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

Напередодні в ході зустрічі представників Міноборони з координатором програми допомоги Альянсу в реабілітації бійців АТО Фредеріком Пежо були обговорені питання організації фізичної реабілітації українських військовослужбовців, які отримали поранення під час проведення АТО.

Представники Альянсу висловили готовність сприяти Україні в процесі виготовлення протезів на українських підприємствах і за кордоном (в тому числі і подальшого сервісного обслуговування окремих українських військовослужбовців, які потребують особливих протезів, зокрема, сенсорних протезів верхніх кінцівок). Також закордонні партнери пообіцяли надати допомогу по модернізації обладнання визначених українською стороною реабілітаційних відділень військово-медичних клінічних центрів.

Практична реалізація зазначених заходів розпочнеться вже цього року. Як зазначили в Міноборони, частина фінансування буде здійснюватися за рахунок коштів, які раніше були передбачені бюджетом НАТО на проведення заходів співробітництва з Російською Федерацією. Надалі очікується створення відповідного трастового фонду НАТО, в якості країни-лідера якої розглядається Республіка Болгарія.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини