RU

Україна обирає Євросоюз, - заява Верховної Ради

22.02.2013, 13:39
Україна обирає Євросоюз, - заява Верховної Ради - Фото
d3a1c78253f4534a4a6a54266e0d3e22.jpg
Депутати Верховної Ради України прийняли заяву про євроінтеграційні прагнення України. За заяву парламенту про реалізацію євроінтеграційних устремлінь і укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом проголосували 315 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, в заяві парламент зобов'язується в рамках своїх повноважень забезпечити виконання рекомендацій щодо підписання Угоди про асоціацію, які викладені в резолюціях Європарламенту і висновках Ради Європи, прийнятої 10 грудня 2012 року на засіданні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС.

Крім того, Верховна Рада закликає Євросоюз забезпечити виконання угоди про спрощений порядок видачі віз з метою реалізації прав громадян України на безперешкодне пересування по території Євросоюзу, а також прийняти рішення про перехід до заключної Імплементаційної фазі виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму для українців та запровадження безвізового режиму, як тільки будуть виконані необхідні умови.

Крім цього, депутати закликають Євросоюз надати адекватну експертну та фінансову підтримку Україні в процесі підготовки та впровадження Угоди про асоціацію.

На цьому пленарне засідання ВР закрилось. Наступне відбудеться у вівторок, 5 березня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини