Україна обіцяє взяти до уваги резолюцію Європарламенту

Україна обіцяє взяти до уваги резолюцію Європарламенту - Фото
Валерій Хорошковський (фото - www.president.gov.ua)
24.05.2012, 15:27

За словами першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського, для вирішення проблем Україні необхідно змінити законодавство

Перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський запевняє, що Україна візьме до уваги сьогоднішню резолюцію Європарламенту. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Хорошковський наголосив: "Позиція, висловлена ​​в резолюції, не нова, ми її вже чули. Наша ситуація пов'язана, перш за все, з тим, що будь-яке рішення, яке ми зараз могли б прийняти в рамках цього процесу, вимагає змін в законодавство, це основне. Відповідно, до тих пір, поки ми не знайдемо законний шлях вирішення цього питання, на жаль, ми весь час будемо перебувати в такій подвійній ситуації. Єдине, що я хочу підтвердити, - що у нас бажання вирішити це питання, тобто ми в будь-якому випадку будемо шукати рішення".

На уточнююче питання, чи готова Україна провести законодавчі зміни відповідно до вимог резолюції, Хорошковський відповів: "Ви знаєте, що ми завжди відповідально ставимося до будь-яких резолюцій Європарламенту, і, безумовно, приймемо це до уваги, і дамо завдання на розробку таких змін" .

Нагадаємо, сьогодні Європейський парламент закликав українську владу звільнити "ув'язнених, які були засуджені за політичними мотивами". Про це йдеться в прийнятій резолюції. Європарламент також засудив "той факт, що українська влада порушила нові політично мотивовані справи проти Тимошенко та інших".

Досьє на Валерія Хорошковського