RU

Україна обіцяє взяти до уваги резолюцію Європарламенту

24.05.2012, 15:27
Україна обіцяє взяти до уваги резолюцію Європарламенту - Фото
Валерій Хорошковський (фото - www.president.gov.ua)
Перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський запевняє, що Україна візьме до уваги сьогоднішню резолюцію Європарламенту. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Хорошковський наголосив: "Позиція, висловлена ​​в резолюції, не нова, ми її вже чули. Наша ситуація пов'язана, перш за все, з тим, що будь-яке рішення, яке ми зараз могли б прийняти в рамках цього процесу, вимагає змін в законодавство, це основне. Відповідно, до тих пір, поки ми не знайдемо законний шлях вирішення цього питання, на жаль, ми весь час будемо перебувати в такій подвійній ситуації. Єдине, що я хочу підтвердити, - що у нас бажання вирішити це питання, тобто ми в будь-якому випадку будемо шукати рішення".

На уточнююче питання, чи готова Україна провести законодавчі зміни відповідно до вимог резолюції, Хорошковський відповів: "Ви знаєте, що ми завжди відповідально ставимося до будь-яких резолюцій Європарламенту, і, безумовно, приймемо це до уваги, і дамо завдання на розробку таких змін" .

Нагадаємо, сьогодні Європейський парламент закликав українську владу звільнити "ув'язнених, які були засуджені за політичними мотивами". Про це йдеться в прийнятій резолюції. Європарламент також засудив "той факт, що українська влада порушила нові політично мотивовані справи проти Тимошенко та інших".

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини