RU

Україна не виконала більшість рекомендацій Брюсселя, - ЄС

20.03.2013, 14:06
Україна не виконала більшість рекомендацій Брюсселя, - ЄС - Фото
Фото: ЕРА
У 2012 році Україна не виконала більшість з основних рекомендацій, закладених у річній доповіді Європейської комісії (ЄК) про виконання Європейської політики сусідства (ЄПС) щодо Києва. Одночасно з цим в ЄК відзначають і "кроки вперед" у проведенні реформ. Такі висновки містяться в доповіді ЄК щодо реалізації ЄПС а за 2012, яка присвячена Україні.

Поряд з Україною доповіді також зроблені й відносно інших 16 країн - учасниць ЄПС. Доповідь оприлюднена в середу в Брюсселі, передає Інтерфакс-Україна.

"У 2012 році Україна не виконала більшість з ключових рекомендацій, які містилися в доповіді про реалізацію Європейської політики сусідства. Тим не менш, вона зробила крок вперед у проведенні реформ судової системи та системи юстиції допомогою прийняття нового Кримінально-процесуального Кодексу та іншого важливого законодавства" , - наголошується в доповіді.

Також серед позитивних елементів ЄК називає ухвалення закону про притулок і статус біженця, хоча і вказує на те, що їх імплементація ще не достатня. "Прогрес необхідний і відносно інших ключових рекомендацій", - констатують у Брюсселі.

У Єврокомісії відзначили, що Київ повинен вжити своєчасні реформи у сфері виборчого законодавства для того, щоб створити "надійну виборчу систему, що базується на Виборчому кодексі і чітких правилах рівного доступу до засобів масової інформації для кандидатів".

Крім того, Київ має "повністю імплементувати рекомендації ОБСЄ/ОДІПЛ щодо минулих парламентських виборів і вирішити їх недоліки у відповідності з публічними зобов'язаннями, зробленими прем'єр-міністром України, в діалозі з опозицією".

Єврокомісія також говорить про необхідність проведення конституційної реформи "всеохоплюючим і прозорим чином, у відповідності з усіма конституційними нормами і в тісній співпраці з Радою Європи/Венеціанською комісією".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини