RU

Україна не може відмовитися від Митного союзу, - Янукович

06.11.2013, 15:18
Україна не може відмовитися від Митного союзу, - Янукович - Фото
Віктор Янукович
Про це заявив президент України Віктор Янукович, повідомляє його прес-служба.

"Вибираючи політику зближення з Європейським Союзом, ми робимо прагматичний вибір оптимальної моделі національної модернізації. Водночас, об'єктивно Україна зацікавлена ​​в глибокій економічній взаємодії з країнами євразійського простору, основа зацікавленості у такій співпраці - стратегічні економічні інтереси України", - додав він.

Він зазначив, що Україна не може собі дозволити, щоб умовою співпраці з одним союзом було припинення глибокого співробітництва з іншим.

За словами президента, Україна продовжить розвиток партнерських і взаємовигідних відносин з країнами СНД "після підписання угоди про асоціацію з ЄС". "Україна повинна пропрацювати оновлені підходи до торгово-економічного співробітництва в рамках СНД на принципах суверенної партнерства, рівноправності і взаємної вигоди", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Для цього потрібно виконати ряд вимог. На сьогодні основна з них - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Це питання поки не вирішене. Однак завтра в Раді планується розгляд законопроектів про можливість лікування Тимошенко за кордоном.

Як відомо, 27 жовтня в Сочі відбулася п'ятигодинна зустріч Віктора Януковича з президентом Росії  Володимиром Путіним. Про що розмовляли президенти невідомо. Опозиція звинувачує Януковича у намірі зірвати підписання асоціації з ЄС, щоб натомість отримати вигоди від Росії.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини