RU

Україна не бачить підстав для зняття обмежень для РФ в ПАРЄ

14.01.2015, 15:55
Україна не бачить підстав для зняття обмежень для РФ в ПАРЄ - Фото
Євген Перебийніс
У МЗС України не бачать підстав для перегляду обмежень повноважень Російської Федерації в ПАРЄ. Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник МЗС Євген Перебийніс, відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

Перебийніс повідомив, що питання перегляду обмежень повноважень РФ буде розглядатися на найближчій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи в січні. Він нагадав, що після анексії Криму ПАРЄ прийняла рішення про певні заходи щодо російської делегації - неможливість участі в голосуванні і в роботі керівних органах ПАРЄ.

"Тоді було сказано, що це рішення, залежно від розвитку ситуації, має бути переглянуто на наступній сесії, яка розпочне свою роботу в січні. Наша позиція полягає в тому, що немає ніяких підстав це рішення скасовувати. Більше того, ми вважаємо, що все, що сталося після квітня, дії Росії, в тому числі в контексті ситуації в Донбасі, агресія та підтримка тероризму, свідчать про те, що є необхідність приймати жорсткіші заходи відносно російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. У всякому разі, будь-яких  підстав для пом'якшення цих заходів на сьогоднішній день немає", - сказав Перебийніс. Він повідомив, що в даний момент з цього питання йдуть активні консультації серед національних і політичних делегацій ПАРЄ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини