RU

Україна найбільше потребує інвестицій в економіку - опитування

24.09.2015, 12:20
Україна найбільше потребує інвестицій в економіку - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Більшість українських та іноземних експертів вважають, що Україна потребує насамперед європейських інвестицій в економіку. Такі результати експертного опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи з 18 по 23 вересня 2015 року.

Як передає кореспондент ЛІГА.net, 31% опитаних українських експертів і 21% іноземних експертів в якості пріоритетної допомоги від Європейського союзу і його членів Польщі та Німеччини відзначили інвестиції в економіку.

26% українських експертів і 11% іноземних в якості такої допомоги вказали надання або продаж летальноїзброї. 19% українських експертів і 16% іноземних вважають, що такою допомогою може стати військове устаткування і нелетальну зброю.

15% українських експертів і 11% іноземних в якості такої допомоги відзначають кредити. 16% українських і 14% іноземних - надання безповоротної матеріальної допомоги. 28% українських і 12% іноземних - скасування віз для українців. 25% українських і 11% іноземних - гуманітарну допомогу для біженців.

При цьому 28% українських експертів і 13% іноземних відзначили, що Україна практично не отримує такого виду допомоги від ЄС, як інвестиції в економіку.

23% українських експертів і 9% іноземних відзначають, що Україна практично не отримує від ЄС військового обладнання і нелетальної зброї.

9% українських і 7% іноземних експертів упевнені, що Україна практично не отримує гуманітарної допомоги для біженців.

Експертне опитування проводилося фондом Демократичні ініціативи з 18 по 23 вересня 2015 року. В рамках дослідження було опитано дві категорії респондентів - 27 українських експертів і 27 представників іноземних аналітичних центрів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини