RU

Україна і НАТО запустили 5 трастових фондів

02.12.2014, 16:01
Україна і НАТО запустили 5 трастових фондів - Фото
Фото: euplus.info

Україна і НАТО прийняли рішення про початок роботи 5 трастових фондів для України. Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг на прес-конференції по закінченню засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ у Брюсселі.

Україна і НАТО, зокрема, запустили фонд з модернізації систем зв'язку та автоматизації, що передбачає модернізацію можливостей систем зв'язку та автоматітзаціі управління військами Збройних Сил України відповідно до сучасних стандартів. Контрибуторами цього фонду стали Великобританія, Данія, Канада, Німеччина, Латвія, Литва, Туреччина і цивільний бюджет НАТО.

Другий фонд створений з метою перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та спрямований на задоволення потреб психологічної та соціальної адаптації військовослужбовців в зоні антитерористичної операції в Україні. Контрибуторами фонду стали Греція, Люксембург, Норвегія, Португалія і Туреччина.

Третій фонд стосується програми фізичної реабілітації (протезування) поранених військовослужбовців, і спрямований як на допомогу в реабілітації окремим військовослужбовцям, так і на створення системи реабілітації для поранених військовослужбовців в Україні. Контрибуторами цього трастового фонду виступили Болгарія, Словаччина і цивільний бюджет НАТО.

Україна і НАТО також заявили про створення фонду з реформування систем логістики та стандартизації Збройних Сил України, спрямований на підтримку систем логістики та впровадження стандартів НАТО в Збройних Силах. Контрибуторами фонду стали Данія, Нідерланди, Польща, Туреччина, Чехія і цивільний бюджет НАТО.

П'ятий фонд покликаний боротися з кіберзлочинністю, і спрямований на розвиток систем кіберзахисту відповідно до найпрогресивніших стандартів країн-членів НАТО. Контрибуторами цього фонду стали Естонія, Румунія, Туреччина, Угорщина.

В цілому, про наміри внести кошти в трастові фонди для України заявили 26 країн-членів НАТО.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини