RU

Україна і НАТО підписали меморандум про поглиблення співпраці

24.04.2015, 17:40
Україна і НАТО підписали меморандум про поглиблення співпраці - Фото
8497ec7c94a8d1348470212f8e11a3b5.jpg
Україна і НАТО підписали меморандум про поглиблення співпраці з питань консультацій, управління, зв'язку, розвідки, спостереження і рекогносцирування (вивчення місцевості - ред.) в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру".

"Підписання цієї міжнародної угоди відкриває можливості для продовження спільної роботи фахівців нашої країни і НАТО щодо вдосконалення нормативно-правової бази для поглиблення практичного співробітництва України з Альянсом, а також є відображенням зусиль НАТО і країн-членів Альянсу, спрямованих на широкомасштабну підтримку реформування сектору безпеки та оборони України відповідно до рішень, прийнятих під час саміту НАТО в Уельсі", - повідомляє місія України при НАТО в п'ятницю, 24 квітня.

Зокрема, меморандум передбачає виконання низки практичних проектів в рамках трастового фонду НАТО з модернізації системи управління та зв'язку ВСУ.

"При цьому провідну роль у впровадженні сучасних інформаційних технологій у діяльність української армії буде грати агентство НАТО по зв'язку та інформації", - підкреслили в українській місії.

Відповідний документ був підписаний главою місії України при НАТО, послом Ігорем Долговим, з боку Альянсу - генеральним менеджером агентства НАТО по зв'язку та інформації Куном Хайсберсом.

Раніше повідомлялося, що Україна, крім згаданого співробітництва,  повинна підписати  з НАТО і новий договір про військово-технічне співробітництво.

За матеріалами: ZN.UA

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини