RU

Україна і НАТО обмінюватимуться секретними даними

24.05.2017, 12:57
Україна і НАТО обмінюватимуться секретними даними - Фото
Фото: dyvys.in

Україна і Північноатлантичний альянс обмінюватимуться інформацією з обмеженим доступом. Про це з посиланням на рішення Верховної Ради повідомляє із залу засідань кореспондент LIGA.net.

За ратифікацію Адміністративних домовленостей з приводу охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору №0144 проголосував 231 народний депутат.

Домовленості були підписані в Києві 28 вересня 2016 року. Їх мета - врегулювання принципу захисту секретної інформації, якою обмінюватимуться Україна і Альянс.

Як говориться в записці до закону, домовленості "забезпечують рівноправний, партнерський характер взаємовідносин" при обміні секретною інформацією, а також зобов'язують сторони вживати необхідних заходів для охорони отриманих даних.

Ратифікація таких домовленостей сприятиме підвищенню ефективності співробітництва України з НАТО, зазначають автори документа.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини