Україна налагоджує відносини з Трампом

13.09.2016, 13:32
Україна налагоджує відносини з Трампом - Фото
Дональд Трамп (фото - ЕРА)

Українська влада не тільки підтримує відносини з кандидатом в президенти США Хілларі Клінтон, а й налагоджують зв'язки з її головним опонентом Дональдом Трампом. Про це йдеться в матеріалі "Велика угода: як Путін має намір демонтувати світовий порядок".

У Москві сподіваються, що президентом США в листопаді буде обраний Трамп, а вже в січні - він приступить до виконання обов'язків. "Володимир Путін вірить, що це станеться. І тоді в листопаді світ зміниться. Слідом за цим в ЄС пройде низка виборів. Політичний ландшафт може серйозно зміниться. Це буде новий світ, який ми навряд чи дізнаємося. Путін розраховує в цих умовах проскочити 2017- й рік - найважчий для нього - домогтися ослаблення санкцій і отримати рефінансування", - говорить ЛІГА.net високопоставлений дипломат - учасник міжнародних переговорів.

Він підкреслює, що Україна, в свою чергу, спілкується в США не тільки з Клінтон, на яку покладаються основні надії офіційного Києва, але і з Трампом. Український посол в США Валерій Чалий побував на висуненні обох кандидатів. З штабом Клінтон офіційний Київ має досить міцні зв'язки - хоча б тому, що там практично ті ж люди, які працюють нині в офісі Барака Обами. З командою Трампа українські чиновники теж намагаються налагодити відносини, хоча команда останнього більш неоднорідна і в ній складніше виділити відповідальних за напрямками - в цьому сенсі команда Трампа виглядає як повний хаос, йдеться в статті.

Читайте більше: Велика угода: як Путін має намір демонтувати світовий порядок

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю