RU

Україна ніколи не висловлювалася за приватизацію ГТС, - Янукович

19.06.2013, 16:41
Україна ніколи не висловлювалася за приватизацію ГТС, - Янукович - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Україна під час переговорів з газових питань ніколи не висловлювалася за приватизацію вітчизняної газотранспортної системи. Про це заявив президент України Віктор Янукович на зустрічі з керівництвом Верховної Ради та головами парламентських фракцій.

"Взагалі, слово приватизація ніколи не використовувалося на жодних переговори. Ні з ким. Ми не використовували слово "приватизація". Це все чутки чи домисли, можливо, навіть провокація. Але ми не живемо за рахунок чуток", - сказав Янукович, слова якого наводить прес-служба голови держави.

За словами Януковича, зараз ведеться робота з підготовки української газотранспортної системи до її модернізації. Президент підкреслив, що модернізація української ГТС спрямована насамперед на підтримку технічної надійності цієї системи, а також збереження певних обсягів прокачування газу.

Цього можна досягти, на думку Януковича, за рахунок об'єднання зусиль споживачів, транзитерів і постачальників газу. "Сьогодні є велике бажання зробити консорціум "Україна - Європа - Росія", - зазначив він.

При цьому президент підкреслив, що без участі парламенту ніяке рішення про створення консорціуму прийматися не буде.

Нагадаємо, наприкінці травня в Сочі Янукович і президент Росії Володимир Путін обговорювали питання ГТС і Митного союзу. На думку експертів, Янукович міг повідомити Путіну про готовність України створити консорціум на умовах, запропонованих Росією.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини