RU

Україна і Митний союз: крапку поставлять у квітні

06.03.2013, 13:59
Україна і Митний союз: крапку поставлять у квітні - Фото
Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович заявив, що формат участі України в Митному союзі має бути визначений на зустрічі президентів країн-членів Митного союзу, яка орієнтовно має пройти в квітні цього року.

Відповідаючи на питання про результати переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним в контексті співпраці України з МС, Янукович сказав, що сторони обговорювали питання формування формату відносин України з МС, передає Інтерфакс-Україна.

"Ця робота триває на рівні урядів. Відповідне доручення я вже дав. Мова йде про те, що ця робота повинна бути не тільки на рівні урядів України і Росії. Але ця робота буде йти з виконавчим органом Митного союзу, в якому представлені Росія, Казахстан і Білорусь. Підсумком цієї роботи повинна стати зустріч президентів цих країн, на якій ми, безумовно, будемо обговорювати ці питання, і приймати відповідні рішення", - сказав він у середу в Каневі (Черкаська область).

Нагадаємо, Москва наполягає на повноцінному членстві України в Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану. У Москві кажуть, що в тому випадку, якщо Київ відмовиться від вступу в користь об'єднання з Європейським Союзом, Україну чекають санкції, як кажуть у Москві - вимушені. Україна готова розглядати співпрацю з МС тільки за формулою 3+1.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини