RU

Україна має багато зробити для завершення асоціації з ЄС, - Фюле

15.02.2012, 07:07
Україна має багато зробити для завершення асоціації з ЄС, - Фюле - Фото
70003e499dd31da4c80dde0c86baf4da.jpg

"Такі, як Україна, Молдова, Грузія, які дуже серйозно і відверто говорять про їхні європейські прагнення… Цим країнам ми говоримо: знаєте, у політиці не можна скоротити путь, немає обхідних шляхів. Працюйте у рамках Східного партнерства, дотримуйтеся цінностей, принципів, зміцнюйте демократію, демократичні інституції, відповідальність політиків, демократію в цілому, і ви допоможете собі на шляху до ЄС", - заявив комісар ЄС з питань розширення й політики сусідства Штефан Фюле в інтерв’ю каналу EuroNews.

"З Україною тільки наприкінці минулого року ми завершили переговори по Угоді про асоціацію – це дуже важливий документ, що передбачає набагато тіснішу політичну асоціацію та глибшу економічну інтеграцію. І якщо ця угода буде підписана, ратифікована й набуде чинності, це стане дуже значним внеском до європейських прагнень України", - додав він.

"Ми сказали нашим українським партнерам: слухайте, щойно ми досягли величезного успіху, закінчивши роботу над угодою про асоціацію. Це перша подібна угода, далекоглядна угода з нашим партнером. Тепер Єврокомісія і зовнішньополітичне відомство ЄС мають намір провести всю технічну роботу, необхідну для підписання, а потім ратифікації угоди. Ми також чітко дали зрозуміти, що для підписання і ратифікації угоди Україна мусить дотримуватися політичних умов: поважати цінності, які складають суть наших відносин і які знайшли місце у нашій Угоді про асоціацію. І зловживання судочинством у політичних цілях, як це відбувається у справі колишнього прем‘єр-міністра і низки колишніх політиків, є ознакою слабкого верховенства права в Україні. Тож Україні потрібно зробити багато чого для успішного завершення цього процесу, для того, щоб ми змогли отримати вигоду з нових відносин, які передбачає Угода про асоціацію", - підкреслив єврокомісар.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини