RU

Україна і Литва у 2015 році співпрацюватимуть в оборонній сфері

29.01.2015, 11:52
Україна і Литва у 2015 році співпрацюватимуть в оборонній сфері - Фото
Фото: eur.army.mil
28 січня в Києві заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Леонід Голопатюк і віце-міністр оборони Литви Маріюс Вялічка підписали План оборонного співробітництва на 2015 рік. Про це повідомив Delfi.lt з посиланням на прес-службу литовського Міноборони.

У плані передбачено можливість запрошувати українських військових в Литву для навчання на курсах штабних офіцерів у Військовій академії, курсах англійської мови, а військовослужбовців молодшого офіцерського складу - для навчання на міжнародних курсах інструкторів у Військовому училищі Литви.

Також дружня Україні країна планує надати українським військовослужбовцям консультативну допомогу з питань створення системи кібернетичної оборони. Сторони запланували і обмін досвідом в області військової тактичної медицини.

У плані розвитку військового співробітництва країн-членів НАТО з Україною в листопаді 2015 року в Литві планується провести спільні навчання Литви, Польщі, Канади та України під назвою "Кленові склепіння", під час яких будуть тренуватися військовослужбовці, які відносяться до штабу тристоронньої бригади Литви, Польщі і України LITPOLUKRBRIG.

Повідомляється також, що, як і минулого року, литовські військові в 2015-му будуть приймати участь в організованих Сухопутними силами США в Європі навчаннях Rapid Trident на території України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини