RU

Україна готує персональні та секторальні санкції для Росії

23.07.2014, 12:53
Україна готує персональні та секторальні санкції для Росії - Фото
Арсеній Яценюк
Україна готує санкції проти російських фізичних осіб і підприємств, які прямо або побічно підтримують терористів і сепаратистів. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ,, за словами Яценюка, уряд створив комітет з впровадження санкцій проти РФ, в який увійдуть Міністерство закордонних справ, Мін'юст, економічний і фінансовий блоки уряду, силові і правоохоронні структури.

"Україна введе санкції стосовно кожній фізичній особі, у якої є паспорт громадянина Росії та який підтримує тероризм і сепаратизм в Україні, прямо або побічно. Комітет бере у виробництво перелік всіх компаній-резидентів Російської Федерації, які прямо або опосередковано фінансують тероризм і бандитизм на території України і підтримували анексію Криму", - сказав Яценюк.

"Мова йде про список як персональних санкцій, а саме - фізичні особи, в тому числі і посадові особи Російської Федерації, причетні до посягання на територіальну цілісність і незалежність української держави, причетні до тероризму або його фінансування та причетні до підтримки і створення незаконних збройних формувань на території України, так і перелік секторальних санкцій проти Росії - а саме конкретні компанії та суб'єкти публічного права, які... підтримували бандитів і терористів, надавали їм фінансове та економічне сприяння. Окреме питання - це питання поставок зброї з боку Російської Федерації на територію України, зброї, з якої вбивають українців і, ймовірно, збили літак малайзійських авіаліній", - сказав він.

Яценюк доручив комітету протягом десяти днів внести на розгляд уряду список персональних і секторальних санкцій проти юридичних і фізичних осіб РФ, які підтримують і фінансують тероризм в Україні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини