RU

Україна готова до виборів президента Росії

03.03.2012, 12:20
Україна готова до виборів президента Росії - Фото
61b04b5028bc9fa6f6680eb6e7fdbf3f.jpg
Всі виборчі дільниці на території Україні готові до голосування громадян Росії на президентських виборах.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, прес-секретар російського посольства Олена Хоменко уточнила, що "всі ділянки готові до голосування, в стані готовності також виїзні урни, привезені бюлетені для голосування".

В цілому, за інформацією російського диппредставництва, для голосування громадян Росії на президентських виборах, які відбудуться 4 березня поточного року, в Україні будуть функціонувати дев'ять виборчих дільниць.

Перша ділянка знаходиться в Києві з виїздом до Чернігова і Черкас, другий - у Львові з виїздом до Івано-Франківська, третій - в Одесі з виїзними пунктами в Миколаєві і Херсоні, четвертий - в Сімферополі з виїзними пунктами в Євпаторії, Керчі та Ялті, п'ятий - у Севастополі, шостий - у Феодосії, сьомий і восьмий - у селищах Кача і Гвардійське відповідно, дев'ятий - в Харкові з виїздом в Донецьк, Луганськ, Запоріжжя та Дніпропетровськ.

Громадяни Росії, які постійно проживають або тимчасово перебувають в цей день на території України, мають можливість з 8:00 до 20:00 за місцевим часом прийняти участь в голосуванні на цих виборчих дільницях. Посольство Росії очікує, що явка виборців, які перебувають на території Україні, в ході президентських виборів 4 березня буде мінімум на 30% вище  порівняно з попередніми парламентськими.

У російському диппредставництві нагадують, що відповідно до федерального закону "Про вибори президента РФ", що володіють активним виборчим правом громадяни Росії, які постійно проживають за межами території своєї країни або знаходяться в іноземних державах за приватними запрошеннями, в службових, ділових і туристичних поїздках, включаються в список виборців при явці в приміщення дільничної виборчої комісії на підставі паспорта або документа, що заміняє паспорт громадянина, і відкріпного посвідчення.

Нагадаємо, 4 березня 2012 року пройдуть вибори президента Російської Федерації. На консульському обліку в Україні стоїть близько 100 тисяч російських громадян.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини