RU

Україна - десята з кінця за рівнем верховенства права

28.11.2012, 13:17
Україна - десята з кінця за рівнем верховенства права - Фото
a6a6097c919d613ed31c98573dd0e8c9.jpg
Україна посіла 87-е місце в індексі верховенства права з 97 країн світу. Про це свідчать результати оприлюдненого сьогодні у Вашингтоні індексу за 2012 рік. Індекс представлений Проектом світової юстиції - неурядової організації, мета якої полягає в просуванні верховенства права для розвитку спільноти можливостей і рівності у світі.

У доповіді наголошується, що Україна отримала свою 87-у позицію через політичне втручання уряду, безкарність і корупцію. "Урядові установи неефективні в дотриманні виконання законів, а суди, хоча і доступні, - неефективні й корумповані. З іншого боку, країна отримує досить високу оцінку в захисті базових громадянських свобод, таких як свобода релігії, і є відносно безпечною в плані злочинів. Права власності "слабкі", - наголошується в доповіді щодо України, передає
УНІАН.

Індекс оцінює країни за показниками у восьми сферах, які впливають на стан верховенства права. Серед них - межі повноважень центральної влади, корупція, безпека, фундаментальні права, відкритість уряду, регуляторне середовище, цивільна і кримінальна юстиція. Доповідь створюється на підставі опитування 97 тис. громадян у 97 країнах, а також понад 2,5 тис. експертів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини