RU

Україна буде розширювати зв'язки з Митним союзом, - Азаров

18.09.2013, 12:02
Україна буде розширювати зв'язки з Митним союзом, - Азаров - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров погодив план-графік розгляду на засіданнях уряду угод Митного союзу до яких могла б приєднатися Україна. Про це прем'єр сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"В угоді про асоціацію з ЄС немає положень, які б заважали нашим планам розширення співробітництва з країнами МС, країнами СНД", - зазначив Азаров, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр підкреслив, що вчора він погодив план-графік розгляду на засіданнях уряду угод МС, цікавих Україні.

При цьому Азаров дав зрозуміти, що країни, які сьогодні критикують Україну за європейський вибір, самі поспішають нарощувати зв'язки з ЄС. "Серед основних напрямків діяльності уряду Російської Федерації на період до 2018 року говориться, що поглиблення взаємодій з ЄС, членство в СОТ відповідає цілям модернізації законодавства технологій інститутів та інфраструктури Росії", - зазначив прем'єр.

Азаров додав, що налагодження співпраці з МС у нових умовах він має намір обговорити з керівництвом Білорусі під час офіційного візиту до Мінська на початку жовтня.

Нагадаємо, Україна і Євросоюз мають намір підписати угоду про асоціацію наприкінці листопада на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини