RU

Україну прийняли в Середньоєвропейський комітет з безпеки

21.11.2008, 10:57

Керівники спеціальних служб країн-членів Середньоєвропейського комітету з безпеки (Middle European Conference - MEC) прийняли рішення про підтримку приєднання України до цієї організації. Таке рішення було прийнято в межах участі делегації Служби безпеки України на чолі з в. о. голови СБУ Валентином Наливайченком в засіданні Спеціального комітету НАТО в місті Будапешті (Угорщина).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СБУ, В.Наливайченко також провів ряд двосторонніх зустрічей, під час яких було обговорено питання співпраці України і країни-членів НАТО на рівні спецслужб у сфері протидії міжнародному наркобізнесу, боротьби з тероризмом, міжнародних зобов'язань України щодо непоширення зброї масового знищення тощо.

Середньоєвропейський комітет з безпеки створено в середині 90-х років з ініціативи Загальної служби розвідки і безпеки Королівства Нідерландів. До його складу увійшли спецслужби держав Центральної Європи: Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Нідерландів, Люксембургу, Бельгії, Данії, Німеччини, Швейцарії, Румунії і Словенії, а також Болгарії, Хорватії і країн Балтії.

Мета діяльності комітету - боротьба з тероризмом і незаконною міграцією, а також забезпечення економічної безпеки країн-членів організації.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини