RU

Українці зможуть перебувати у Словаччині без віз до 90 днів

17.06.2011, 17:05
Українці зможуть перебувати у Словаччині без віз до 90 днів - Фото
50885095e102f08bb3c89bed3ea0694b.jpg

Українці зможуть перебувати у Словаччині без віз до 90 днів
Жителі прикордонних із Словаччиною територій зможуть перебувати на її території до 90 днів без віз. Про це йдеться в угоді, підписаній сьогодні у Братиславі у присутності президента Віктора Януковича і президента Словаччини Івана Гашпаровича.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, згідно з документом, передбачається збільшення терміну безперервного перебування громадян України і Словаччини у прикордонних зонах обох країн з 30 до 90 днів протягом 180 днів, вводиися безкоштовний порядок оформлення дозволів на місцевий прикордонний рух, а також зменшення терміну розгляду заяв громадян про оформлення зазначених дозволів з 60 до 30 днів.

Реалізація угоди, за задумом авторів, сприятиме подальшому розвитку контактів між жителями прикордонних районів двох держав і забезпечувати поліпшення умов поїздок громадян України у Словаччину в режимі місцевого прикордонного руху.

Угода є першим двостороннім міжнародним документом, яким вносяться зміни до чинних двосторонніх угод про місцевий прикордонний рух, укладених Україною з державами Європейського Союзу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини