RU

Українці вважають ситуацію в країні конфліктною і "вибухонебезпечною"

22.09.2008, 14:29

Більшість українців вважають нинішню ситуацію в державі гострою, конфліктною і "вибухонебезпечною". Такі результати дослідження сьогодні представив керівник соціальних програм Центру соціальних досліджень "Софія" Олександр Левцун.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Левцун зазначив, що більшість опитаних українських громадян оцінює сьогоднішню політичну ситуацію як гостру і конфліктну - 42,3 %, а як "вибухонебезпечну" - 15,2 %. Напруженою її назвали 37,5 % респондентів, і тільки 1,7 % опитаних охарактеризували її як спокійну і благополучну. Крім того, три чверті респондентів оцінюють нинішній розвиток подій в Україні як неправильний, і тільки 10,4 % схильні вважати, що все йде в правильному напрямі.

Серед керівників центральних органів влади найбільш критично характеризується робота Віктора Ющенка на посаді Президента України. Позитивно діяльність Президента оцінюють 16,1 % опитаних, негативно або швидше негативно - 79,1 %. Переважно негативно сприймається також діяльність Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко: швидше позитивно її роботу оцінюють 37,2 %, певною мірою негативно" - 56,5 %. Ще 53,9 % опитаних вважає, що діяльність Ю. Тимошенко спрямована, насамперед, на захист власних інтересів та інтересів свого політичного оточення, 7,6 % респондентів упевнені, що її діяльність спрямована на захист інших держав, і тільки третина респондентів бачать у роботі Прем'єр-міністра курс на захист загальнонаціональних інтересів.

Соціологічне дослідження проводилося з 9 по 17 вересня поточного року у всіх областях, АР Крим, містах Київ і Севастополь (загалом в 130 населених пунктах). Усього опитано 2005 респондентів у віці від 18 років і старше. Вибірка представляє доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками (стать, вік, тип населеного пункту і регіон проживання).

Метод проведення опитування - інтерв'ю тет-а-тет за місцем проживання респондента.

Детальніше про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини