RU

Українці у РФ зможуть проголосувати, якщо доведуть законність перебування у країні

11.01.2010, 17:55

Українці у Росії, що не стоять на консульському обліку, зможуть взяти участь у майбутніх виборах Президента України, якщо доведуть, що перебувають у РФ на законних підставах і на момент виборів перебуватимуть на її території. Про це повідомив прес-секретар Посольства України у Москві Олег Волошин.

"У Росії створено 5 виборчих дільниць: на базі Посольства у Москві, а також на базі 4 генеральних консульств у Санкт-Петербурзі, Тюмені, Ростові-на-Дону і Владивостоці", - зазначив О.Волошин, якого цитує Бі-бі-сі.

"Виборча дільниця працюватиме 17 січня з 8 до 20 годин без перерв відповідно до часових поясів, в яких розташовані дипломатичні представництва", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Державна дума Російської Федерації ухвалила рішення направити спостерігачів на президентські вибори в Україні, які відбудуться 17 січня. До складу делегації увійшло дев'ятеро осіб - представники усіх думських фракцій. Парламентарії перебуватимуть в Україні з 15 по 19 січня, будучи присутніми на виборчих дільницях у Києві і Київській області, у Донецьку, Одесі та Сімферополі.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини