RU

Українці щасливі всупереч всім проблемам в країні, - опитування

12.09.2011, 13:10
Українці щасливі всупереч всім проблемам в країні, - опитування - Фото
378873f1397338bf2a0fff5a24922965.jpg

Українці щасливі всупереч всім проблемам в країні, - опитування

Більшість українців оцінюють економічне становище країни як погане, економічну ситуацію як нестабільну. При цьому більшість вважають себе щасливими. Про це свідчать результати дослідження громадської думки, проведеного компанією R&B Group з 12 до 22 серпня 2011 року. Результати дослідження представив журналістам на прес-конференції засновник групи компаній Євген Копатько.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, так, згідно з результатами опитування, 70% респондентів оцінюють економічне становище України як загалом погане, 25% як середнє і хороше.

Крім того, оцінюючи політичну ситуацію в країні, 63% опитаних відповіли, що вона загалом нестабільна. 30% затруднилися оцінити теперішній політичний момент. 7% вважають, що ситуація загалом стабільна.

При цьому 56% респондентів вважають себе щасливими, в той час як 34% такими себе не вважають.

Коментуючи результати дослідження, Копатько звернув увагу на те, що переважно щасливими себе вважають молоді люди з вищою освітою, що мають високооплачувану роботу.

Він також звернув увагу на те, що такий високий рівень щасливих людей може бути пов'язаний з їх здатністю пристосовуватися до поточної ситуації. "Ми вже живемо паралельним життям. У нас в суспільстві є парадокс: величезна частина людей готова делегувати свої повноваження владі для того, щоб вона вирішувала їх проблеми. Але також значна частина людей… відповідаючи на питання, на кого ви покладете розв'язання своїх проблем, говорить: "На себе", - додав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини