RU

Українці не вірять звинуваченням у бік Тимошенко

22.09.2008, 14:07

Українці не вірять звинуваченням у державній зраді, озвученим Секретаріатом Президента на адресу Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Такі результати соціологічного дослідження сьогодні представив керівник соціальних програм Центру соціальних досліджень "Софія" Олександр Левцун.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, більшість респондентів - 53,8% - "зовсім не вірять" або "швидше не вірять" інформації, поширеній заступником голови Секретаріату Президента Андрієм Кислинським.

Повністю довіряють заяві А. Кислинського всього 4,1% опитаних, а "швидше вірять" - 18,8%.

О. Левцун також відзначив, що прийняття фракціями БЮТ та Партії регіонів законів, які обмежують повноваження Президента України, підтримують 51,4% респондентів, у той час як не підтримують - 32,3%.

Згідно із результатами дослідження, українці переважно байдуже сприйняли рішення НУНС про вихід зі складу парламентської коаліції (36,1%), при цьому негативно дане рішення політичної сили сприйняли 27,8% респондентів, позитивно - 22%.

Соціологічне дослідження проводилося із 9 по 17 вересня цього року у всіх областях, АР Крим, містах Києві і Севастополі (загалом у 130 населених пунктах). Усього опитано 2005 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка представляє доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками (стать, вік, тип населеного пункту і регіон проживання).

Метод проведення опитування - інтерв'ю тет-а-тет за місцем проживання респондента.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини