RU

Українці не сприймають коаліцію Тимошенко і Януковича

02.10.2008, 14:36

Формалізацію коаліції Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко суспільство не сприймає як засіб вирішення парламентської кризи. 53,5 % опитаних негативно ставляться до коаліції БЮТ і Партії регіонів. Для порівняння, на початку вересня проти цього союзу висловлювалися 48,6 % респондентів. Такі результати соціологічного опитування "Парламентська криза: як громадяни бачать вихід з глухого кута", проведеного Національним інститутом стратегічних досліджень.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Інституті, серед головних причин парламентського "глухого кута" громадяни називають прагнення політиків задовольнити власні інтереси, отримати абсолютну владу. На цьому фоні зростає підтримка такого механізму вирішення парламентської кризи, як розпуск Верховної Ради і призначення нових виборів. Якщо на початку вересня тільки 26,6 % респондентів підтримували розпуск парламенту, то сьогодні рівень підтримки становить 32,4 %.

Опитування проводили 25-28 вересня 2008 року. Під час дослідження було опитано 2 013 респондентів у віці 18 років і старше, що проживають у всіх областях України, АР Крим і м. Києві.

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини