RU

Українці не довіряють своїй владі

11.11.2008, 17:45

Президент, Верховна Рада і Кабінет Міністрів мають низький рівень довіри серед українців. Такі дані соціологічного дослідження сьогодні на прес-конференції надав директор IFES Центру прикладних досліджень "Clefion White" Ракеш Шарма.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Р.Шарма наголосив, що на сьогодні рівень довіри до багатьох інститутів дуже низький. Так, респонденти зовсім не довіряють або засвідчують про низький рівень довіри до Верховної Ради - 83%, Президента - 84%, Кабінету Міністрів - 72%, екс-прем'єр-міністра Віктора Януковича - 64%, Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко - 63%, до Центральної виборчої комісії - 62%.

Р.Шарма також зазначив, що люди не задоволені тим, як політичні партії представляють їхні інтереси. 47% респондентів вважають, що тільки деякі політичні партії в Україні працюють над розв'язанням проблем, які є в країні. 27% стверджують, що жодна з політичних сил не займається цими питаннями. І тільки 11% вірять у те, що партії займаються розв'язанням проблем.

56% респондентів стверджують, що політичні партії захищають тільки свої інтереси, 19% впевнені, що партії обслуговують інтереси бізнесу, 11% вважають, що політичні сили відстоюють інтереси "тих, хто при владі", і тільки 3% опитаних переконані, що партії служать народові України.

Дослідження IFES проводилося з 17 по 28 жовтня 2008 року. Було опитано 1283 респонденти по всій Україні. Похибка становить плюс/мінус 2,75%.

Про характер можливих виборів у статті "Із бруду в князі">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини