RU

Український миротворець помер від малярії

14.07.2008, 14:25

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові внаслідок захворювання малярією помер військовослужбовець за контрактом сержант Ігор Терлецький.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, з листопада 2007 року по червень 2008 року І. Терлецький проходив службу у складі 56-го окремого вертолітного загону ВР України сил Місії ООН у Ліберії. Після прибуття до України та після проходження карантину з 18 по 30 червня 2008 року йому надали відпустку, після якої сержант повинен був повернутися до своєї військової частини.

26 червня, відчувши погіршення самопочуття, І. Терлецький самостійно звернувся до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону і був госпіталізований в інфекційне відділення, де після обстеження йому поставили діагноз: "тропічна малярія, важке протікання, ускладнене двосторонньою пневмонією та інфекційним токсичним міокардитом (інкубаційний період до 30 діб)". 13 липня військовослужбовець за контрактом помер.

Причина смерті - постійна поліорганна недостатність внаслідок перенесеного важкого захворювання мікстмалярією. У Міноборони підкреслили, що це перший випадок смерті від ускладнень, пов'язаних із захворюванням малярією, серед військовослужбовців Збройних Сил України, які виконували миротворчу місію на африканському континенті.

Загалом, від початку 2000 року близько 4 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України виконували миротворчі завдання у складі місій ООН в С'єра-Леоне та Ліберії. Керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України висловило співчуття рідним та близьким померлого військовослужбовця.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини