RU

Український Мін'юст радить російським політикам замислитися

11.07.2008, 14:34

Перший заступник міністра юстиції України Євген Корнійчук, будучи персоною "нон-грата" в Росії, готовий і надалі не відвідувати Російську Федерацію, де йому "і так нема чого робити". Про це він заявив у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема, Є. Корнійчук порадив російським політикам задуматися, "коли вони говорять щось погане про Україну". "Я від своїх слів абсолютно не відмовляюся. Вважаю, що дії російського МЗС є необґрунтованими та надмірними. Залишаю за собою право їх оскаржувати", - зауважив політик.

Водночас, він нагадав, що РФ оголосила його персоною "нон-грата" відразу після того, як Україна заборонила меру Москви Юрію Лужкову в'їзд на свою територію. "Якщо це плата російського уряду за те, що Лужкову заборонили в'їжджати до України, я з цим згодний і готовий надалі не відвідувати Російську Федерацію, де мені й так нема чого робити", - наголосив Є. Корнійчук.

"Я був би більш збентеженим, якби мене не пустили до США, Великобританії або Франції. Це країни зі значно вищою політичною культурою, де права людини захищають краще", - підсумував юрист.

Нагадаємо, 22 травня Міністерство закордонних справ Росії ввело обмеження на в'їзд до Росії першого заступника Міністра юстиції України, представника БЮТ Євгена Корнійчука. Про це заявив офіційний представник МЗС Росії Андрій Нестеренко. Російський чиновник повідомив, що таке рішення було прийняте з урахуванням його публічного виступу. "Ми передбачаємо, що він не планує відвідувати Росію", - зазначив пан Нестеренко.

Раніше Є. Корнійчук в інтерв'ю газеті "Сейчас" заявив, що було б логічним поставити питання про оголошення Володимира Путіна персоною "нон-грата" в Україні.

Детальніше - в інтерв'ю з Є. Корнійчуком

Досьє на Євгена Корнійчука >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини