RU

Українська делегація в Женеві вирішує питання нелегальної міграції

03.12.2008, 16:07

У Женеві проходить 96-та сесія ради Міжнародної організації з питань міграції (МОМ). Україну на засіданні представляє делегація на чолі з Миколою Маймескулом, постійним представником України при відділі ООН.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС України, в роботі сесії беруть участь близько 400 представників від 125 держав-членів і 16 країн-спостерігачів МОМ, делегації міжнародних організацій, неурядових установ і ЗМІ.

На сесії ради Міжнародної організації з питань міграції буде розглянуто актуальні питання в сфері управління міграцією. Крім того, сторони проведуть загальний обмін думками з питань впливу глобальної фінансової кризи на добробут мігрантів у рамках Глобальної групи з питань міграції. У перший день роботи ради МОМ делегація України приєдналася до заяви Європейського Союзу з питань міграції, яку озвучив представник Франції.

Нагадаємо, в Україні планується створити п'ять центрів для перебування нелегальних мігрантів, яких країни ЄС будуть повертати на батьківщину згідно з угодою про реадмісії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини