RU

Українській ГТС ніщо не загрожує

20.01.2009, 16:41

Питання щодо статусу газотранспортної системи України не обговорювалося на українсько-російських переговорах про постачання газу. Про це сьогодні журналістам повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко наголосила: "Я хочу підкреслити, що ніякі питання, які стосуються газотранспортної системи України, зміни її форми власності, передачі в управління в концесію, у спільне підприємство, не обговорювалися під час перемовного процесу (про ціну і поставки російського газу - ред.)".

За її словами, вона залишається на позиції збереження української ГТС у державній власності і не допустить маніпуляцій.

Нагадаємо, у розпал газового конфлікту Президент України Віктор Ющенко попередив, що Україна ніколи не погодиться на передачу своєї ГТС або її частини в будь-чию власність. "Це не наша дорога. Це сценарій, який нас не влаштовує. Ми виходимо з того, що газотранспортна система України є невід'ємною частиною оптового газового ринку Європи. І ми готові шукати баланс інтересів між споживачами, країнами-транзитерами і країнами-виробниками", - зокрема, наголосив В.Ющенко.

Online-конференція інтернету-аудиторії і експертного співтовариства "Газове протистояння">>>

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини