Українські політики прокоментували можливість дострокових президентських виборів

30.09.2008, 10:01

Українські політики заговорили про дострокові президентські вибори.

Як передає телеканал "ICTV", народний депутат від Партії регіонів

Українські політики заговорили про дострокові президентські вибори.

Як передає телеканал "ICTV", народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман підтримала ідею Юлії Тимошенко провести парламентські і президентські вибори одночасно. Депутат пропонує поставити це питання на поточному пленарному тижні, адже оптимізму щодо створення коаліції у Г. Герман вже немає, а перспектива виборів у Верховну Раду досить реальна.

"Я вважаю, що цього хочуть люди. Це не є рішенням нашої фракції, ми не обговорювали ці питання у фракції, але, зустрічаючись з людьми і в регіонах, і в Києві, ми бачимо, що люди хочуть зміни влади. Люди хочуть, щоб помаранчеві пішли", - зазначила Г. Герман.

На минулому тижні пропозицію щодо перевиборів Президента висловила Ю. Тимошенко. Вона зазначила, що тоді суспільство зможе переформатувати все політичне поле. А поки що Прем'єр робить інші заяви.

"Заради боротьби з Тимошенко розпускаються Верховні Ради, руйнуються коаліції, завозиться в Україну за імпортом Лазаренко, укази готуються на розпуск парламенту, на призначення нового Прем'єр-міністра Президентом, які друкуються в інтернеті. Я гадаю, що Президенту доречно, замість того, щоб руйнувати країну, видати указ про заборону Тимошенко", - зазначила Прем'єр-міністр України.

Найближчі планові президентські вибори повинні бути трохи більше ніж через рік. І прихильники нинішнього глави держави закликають не забігати уперед.

"Це комсомольські завзяття - а давайте всіх переоберемо, давайте приєднаємо ще і місцеві ради, давайте переоберемо представництво ще в ООН і ще що-небудь таке глобальне - це просто смішно, такі комсомольські методи для нас неприйнятні", - заявила народний депутат від фракції НУНС Ксенія Ляпіна.

Політичним шантажем називає заяви про одночасне проведення дострокових парламентських і президентських виборів Володимир Литвин. Адже для цього потрібне відповідне рішення парламенту, якого, на думку екс-спікера, навіть якщо є бажання, отримати неможливо.

Досьє на Ганну Герман >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии