RU

Українські політики прокоментували можливість дострокових президентських виборів

30.09.2008, 10:01

Українські політики заговорили про дострокові президентські вибори.

Як передає телеканал "ICTV", народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман підтримала ідею Юлії Тимошенко провести парламентські і президентські вибори одночасно. Депутат пропонує поставити це питання на поточному пленарному тижні, адже оптимізму щодо створення коаліції у Г. Герман вже немає, а перспектива виборів у Верховну Раду досить реальна.

"Я вважаю, що цього хочуть люди. Це не є рішенням нашої фракції, ми не обговорювали ці питання у фракції, але, зустрічаючись з людьми і в регіонах, і в Києві, ми бачимо, що люди хочуть зміни влади. Люди хочуть, щоб помаранчеві пішли", - зазначила Г. Герман.

На минулому тижні пропозицію щодо перевиборів Президента висловила Ю. Тимошенко. Вона зазначила, що тоді суспільство зможе переформатувати все політичне поле. А поки що Прем'єр робить інші заяви.

"Заради боротьби з Тимошенко розпускаються Верховні Ради, руйнуються коаліції, завозиться в Україну за імпортом Лазаренко, укази готуються на розпуск парламенту, на призначення нового Прем'єр-міністра Президентом, які друкуються в інтернеті. Я гадаю, що Президенту доречно, замість того, щоб руйнувати країну, видати указ про заборону Тимошенко", - зазначила Прем'єр-міністр України.

Найближчі планові президентські вибори повинні бути трохи більше ніж через рік. І прихильники нинішнього глави держави закликають не забігати уперед.

"Це комсомольські завзяття - а давайте всіх переоберемо, давайте приєднаємо ще і місцеві ради, давайте переоберемо представництво ще в ООН і ще що-небудь таке глобальне - це просто смішно, такі комсомольські методи для нас неприйнятні", - заявила народний депутат від фракції НУНС Ксенія Ляпіна.

Політичним шантажем називає заяви про одночасне проведення дострокових парламентських і президентських виборів Володимир Литвин. Адже для цього потрібне відповідне рішення парламенту, якого, на думку екс-спікера, навіть якщо є бажання, отримати неможливо.

Досьє на Ганну Герман >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини