RU

Україна зменшить свій миротворчий контингент у Косово

28.05.2010, 13:30

У серпні поточного року Україна поведе ротацію свого миротворчого контингенту в Косово. До оновленого контингенту увійде 125 миротворців. Про це повідомив на брифінгу командувач об'єднаним оперативним командуванням Збройних Сил України генерал-лейтенант Рауф Нуруллін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Р.Нуруллін сказав, що сьогодні вже практично завершена підготовка контингенту. На початку червня контингент відправиться у Німеччину для проходження остаточної підготовки на американській військовій базі, а з 4 по 17 серпня буде проведено ротацію.

Р.Нуруллін зазначив, що до оновленого контингенту увійде 125 миротворців, тоді як зараз контингент у Косово становить 180 осіб. Це, за його словами, пов'язано з поліпшенням ситуації у Косово. Військовий також проінформував, що під час ротації буде переміщено близько 300 військовослужбовців і 400 одиниць техніки.

Крім того, Р.Нуруллін заявив, що Міноборони у 2010 році планує провести дві ротації 56-го окремого вертолітного загону в Ліберії. Це станеться в червні і грудні місяці. Під час цієї ротації планується перемістити близько тисячі осіб, 700 тонн матеріально-технічних засобів і восьми вертольотів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини