RU

Україна збирається розвивати співпрацю з Китаєм

14.05.2010, 16:45

18-19 травня Україну вперше за п'ять років планує відвідати Міністр закордонних справ Китайської Народної Республіки Ян Цжечи. Про це повідомив журналістам на брифінгу директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Олег Волошин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Волошин зазначив, що під час візиту глава китайського зовнішньополітичного відомства зустрінеться з Президентом України Віктором Януковичем, Прем'єр-міністром Миколою Азаровим, Міністром закордонних справ Костянтином Грищенком.

"За останні п'ять років ми багато втратили в цьому напрямі. Жодного візиту на найвищому рівні в країну, яка вже сьогодні є однією з повноцінних лідерів світової економіки, це, безумовно, неуспіх української зовнішньої політики попередніх п'яти років", - сказав О.Волошин.

За його словами, Китай сам зацікавлений у співпраці з Україною. "Для нас Китай важливий і зручний партнер хоч би тому, що у нас з Китаєм немає жодних політичних суперечностей, і коли йдеться про співпрацю, то це виключно прагматична взаємовигідна співпраця", - наголосив він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини