RU

Україна збільшила кількість миротворців в Афганістані

20.11.2009, 16:06

Рада національної безпеки і оборони України збільшила кількість миротворчого персоналу нашої держави в складі міжнародних сил сприяння безпеки в Афганістані. Про це повідомив журналістам на брифінгу перший заступник Секретаря РНБО Володимир Огризко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Огризко зазначив: "У нас він (миротворчий персонал, - ред.) становить 10 осіб. Планується, що він збільшиться у декілька раз".

Водночас В. Огризко уточнив, що йдеться про фахівців, які можуть надавати медичну допомогу, допомагати проведенню патрулювання, а також розмінування об'єктів і допомагати місцевому населенню.

В. Огризко також повідомив, що на сьогоднішній день в Афганістані залучено понад 60 тисяч військовослужбовців з різних країн світу, і додав, що з проханням про збільшення персоналу до України звернувся Генеральний секретар НАТО.

Нагадаємо, участь українського миротворчого персоналу в роботі литовської групи з реконструкції афганської провінції Гор почалася 11.05.07 з відправлення одного офіцера медичної служби для проходження служби в литовському шпиталі. Сьогодні загальна кількість українського миротворчого персоналу становить 10 військовослужбовців.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини