RU

Україна із задоволенням прийме допомогу міжнародної спільноти

30.07.2008, 16:21

Україна готова прийняти допомогу міжнародної спільноти у подоланні наслідків стихійного лиха. Свою допомогу вже запропонували країни Європейського Союзу, ООН та США. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції в середу.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зауважила, що не Україна зверталася за допомогою, а їй було запропоновано допомогу. "Сьогодні Міністерство закордонних справ веде перемовини зі всіма країнами, які запропонували нам допомогу, і в першу чергу я хотіла б подякувати країнам Європейського Союзу, зокрема, Польщі, яка першою запропонувала свою допомогу, сьогодні у нас є пропозиції від Організації Об'єднаних Націй, сьогодні у нас є пропозиція від Сполучених Штатів Америки. Сьогодні, безумовно, Україні потрібна допомога. Нам потрібні спеціальні конструкції, які забезпечують тимчасові мостові переходи, пішохідні та автомобільні, і нам надто необхідна була б зараз така техніка. Безумовно, Україні зараз потрібна велика кількість помпових пристроїв, які відкачують воду як з будинків, так і з криниць, тобто, майже очищають територію від зайвої води. І я думаю, що якщо інші країни готові надати нам таку допомогу, ми з великим задоволенням її приймемо", - сказала Прем'єр.

Нагадаємо, у зв'язку зі стихійним лихом в західних регіонах України МЗС звернулося до низки міжнародних організацій та урядів іноземних держав з проханням про допомогу


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини