RU

Україна все-таки поїде на вручення Нобелівської премії світу

09.12.2010, 18:10

Україна все-таки візьме участь у церемонії вручення Нобелівської премії світу китайському дисиденту Лю Сяобо 10 грудня. Про це свідчать дані, розміщені на офіційному сайті Нобелівської премії світу.

Як випливає з офіційного повідомлення, станом на 6 грудня свою участь у церемонії підтвердили 46 посольств, ще два не відповіли (Алжир і Шрі-Ланка). До того ж 17 посольств з різних причин відмовилися від запрошення. Україна до них не входить.

Так, на церемонію вручення премії не приїдуть представники таких країн: Китай, Росія, Казахстан, Колумбія, Туніс, Саудівська Аравія, Пакистан, Сербія, Ірак, Іран, В'єтнам, Афганістан, Венесуела, Єгипет, Судан, Куба і Марокко.

У 2008 році, коли Нобелівську премію світу отримав Марті Ахтісаарі, на церемонії не були представлені 10 посольств.

Нагадаємо, раніше заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман заявляла, що Україна не буде представлена на церемонії вручення Нобелівської премії світу через щорічну нараду послів у Києві. Відмову ряду країн від участі у цьому заході розкритикував Європейський Союз. До того ж у Брюсселі висловили надію, що такі країни, як Україна, Білорусь, Марокко і Єгипет ще можуть змінити свої рішення щодо ігнорування церемонії в Осло.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини