RU

Україна виступає проти ізоляції Білорусі

26.01.2011, 14:20
Україна виступає проти ізоляції Білорусі - Фото
d770f28bdc4ad4a2a622069325682030.jpg

Україна виступає проти ізоляції Білорусі
Україна виступає проти ізоляції Білорусі. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів, замглави Партії регіонів з питань міжнародної політики Леонід Кожара, який представить позицію України в Європарламенті, де буде обговорюватися подальший розвиток політики східного партнерства.

Як зазначили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі регіоналів, у рамках засідання комітету Європарламенту з питань закордонних справ відбудеться дискусія щодо європейської політики сусідства, брати участь в якій буде і представник від України - співглава міжпарламентського комітету з питань співпраці Л.Кожара.

Нардеп-регіонал повідомив, що навколо майбутньої резолюції зі східного партнерства в зв'язку із ситуацією в Білорусі розгорілися "дуже гострі пристрасті". Л.Кожара висловив надію, що позиція Європарламенту буде вироблена з урахуванням думки всіх держав - учасниць східного партнерства. До того ж він зазначив, що українська сторона вважає програму східного партнерства без участі Білорусі неповноцінною.

На думку політика, ізоляція Білорусі "не приносить позитива у розвитку відносин між Білоруссю і ЄС". "Ми виступаємо не за ізоляцію, а за широке залучення Білорусі до всіх інститутів східного партнерства, зокрема до EURONest", - наголосив український політик.

Нагадаємо, раніше Європарламент прийняв резолюцію, в якій вимагає заборонити в'їзд в Європу білоруським чиновникам, суддям і керівникам силових структур, причетним до придушення заворушень після виборів Президента Білорусі 19 грудня.

Леонід Кожара: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини