RU

Україна виділяє 55 млн. грн. на відновлення житла в Грузії

20.08.2008, 11:29

Україна завжди була разом із Грузією у важкі хвилини. Тому український уряд виділить із резервного фонду 55 млн. грн. для мешканців Грузії на відновлення їнього житла та інфраструктури. Про це повідомила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко повідомила, що, оскільки під час військового конфлікту постраждало багато грузинських сімей, які, зокрема, втратили свої будинки, то Кабмін ухвалив рішення додатково з резервного фонду виділити 55 млн. грн. і спрямувати ці кошти на відновлення житла мешканців Грузії. Прем'єр-міністр вважає за необхідне звернутися до Посольства Грузії в Україні з тим, щоб ці гроші потрапили безпосередньо до громадян Грузії.

Крім того, під час обговорення цього питання Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко виступив з ініціативою виділити кошти для оздоровлення грузинських дітей в Україні. Групу із двохсот дітей вже сформовано, і табір в Євпаторії готовий їх прийняти. Сума, необхідна для цього, становить 1 млн. 550 тис. 200 грн. Рішення про виділення цієї суми прийняте тим же розпорядженням Кабміну, яким виділяється 55 млн. грн. на відновлення інфраструктури та житла громадян Грузії.

Усе про конфлікти на грузинському кордоні >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини