RU

Україна виділяє 5 млн. грн. Польщі на боротьбу з паводком

28.05.2010, 15:25

Україна виділить 5 мільйонів гривень на допомогу Польщі для подолання наслідків паводка. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час телефонної розмови з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Дональдом Туском.

Як повідомляє департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ, М.Азаров зазначив, що одразу після повідомлення про катастрофічну повінь у Польщі Україна направила до сусідів дві рятувальні загони чисельністю 67 осіб і 27 одиниць техніки. "Ми не могли діяти інакше, тому що добре пам'ятаємо, яку допомогу надала Польща нашій країні у подібній ситуації в 2008 році, - наголосив М.Азаров. Ви повинні знати, що в Україні у вас є надійні друзі, готові негайно відгукнутися і прийти на допомогу".

Також М.Азаров запропонував главі польського уряду просити в України будь-яку необхідну допомогу. Крім того, Прем'єр-міністра України проінформував свого польського колегу, що уряд України на своєму засіданні ухвалив рішення виділити 5 мільйонів гривень допомоги Польщі для подолання наслідків паводка. "Українська сторона готова надати Польщі допомогу людьми, технікою, матеріалами, відповідно до потреб польської сторони. Просив би Вас, пане Прем'єр-міністре, у раз потреби орієнтувати уряд України з цього питання", - сказав він.

За словами Д.Туска, внаслідок повені загинуло 17 осіб, а розмір збитків зараз важко підрахувати. Польський уряд робить все, щоб попередити смерть людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загроза повені оголошена у Великопольському і Нижнєсілезському воєводствах Польщі. "Велика вода" підходить і до Помор’я. Внаслідок підйому рівня води на головних річках країни Віслі і Одрі загинуло вже 17 осіб. Збиток від біди, за останніми даними, становить понад 2,5 мільярда євро.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини