RU

Україна вдячна Великобританії за Голодомор і НАТО

03.12.2008, 18:02

Україна вдячна Великобританії за підтримку Києва в питаннях Голодомору і євроатлантичної інтеграції. Про це Президент України Віктор Ющенко заявив під час зустрічі з Міністром у справах Європи Великобританії Керолайн Флінт.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, зокрема, В.Ющенко наголосив: "Ми високо цінуємо послідовну підтримку британської сторони в питанні інтеграції України в європейські і євроатлантичні структури".

Президент України зазначив, що рішення Північноатлантичної Ради, який 2-3 грудня провів засідання на рівні міністрів закордонних справ у Брюсселі, відкривають нові можливості в розвитку відносин України з НАТО.

В.Ющенко висловив вдячність Великобританії за підтримку зусиль України за визнання Голодомору 1932-1933 рр. в Україні геноцидом українського народу. Окремо він зазначив, що серед делегацій понад з 40 країн світу, які прибули в Київ для участі в заходах, присвячених 75-ій річниці Голодомору, була і британська делегація. "Ми вдячні за слова підтримки, з якими звернулися до українського народу Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун і Державний секретар з закордонних справах Девід Мілібенд, а також за підтримку у вшановуванні пам'яті жертв Голодомору на території Великобританії", - сказав Президент України.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання розвитку двосторонніх відносин між Україною і Великобританією. Крім того, сторони домовилися почати практичний двосторонній діалог з лібералізації візового режиму для громадян України.

Про євроатлантичне спрямування України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини