RU

Україна і Туреччина планують зробити візи безкоштовними

24.10.2008, 14:02

Україна і Туреччина планують впровадити практику безкоштовних віз, а також багаторазових віз строком дії до п'яти років для громадян двох держав. Про це йшлося в Анкарі під час ІІ раунду українсько-турецьких перемовин з візового питання.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС України, під час перемовин було постатейно обговорено текст проекту угоди між урядом України і урядом Турецької Республіки про взаємне спрощення візових процедур. Сторони зазначили, що застосування положень цієї угоди поширюватиметься на значне коло громадян України і Турецької Республіки, зокрема, щодо отримання безкоштовних, а також багаторазових віз строком дії до п'яти років. До того ж зафіксовано, що консульський збір за оформлення таких віз не перевищуватиме $20.

Також сторони домовилися продовжити обробку цієї угоди з метою подальшого спрощення режиму взаємних поїздок громадян в інтересах обох держав, враховуючи загальне прагнення України і Туреччини до інтеграції в Європейський Союз.

Під час перемовин також порушували питання захисту прав і законних інтересів громадян України, які перебувають на території Туреччині. Крім того, на прохання української сторони глава делегації зовнішньополітичного відомства Туреччини передав ноту про завершення внутрішньодержавних процедур щодо ратифікації міжурядової українсько-турецької Угоди про реадмісії, підписаної 7 червня 2005 року. Таким чином, застосування Україною і Турецькою Республікою положень цієї угоди стане можливим з 19 листопада 2008 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини