RU

Україна та Італія домовилися про пенсійні права українців

24.11.2008, 14:28

Україна та Італія досягли "пенсійних" домовленостей в сфері трудової міграції. Про це сьогодні на брифінгу журналістам повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, 17-18 листопада в Україні пройшли українсько-італійські перемовини з консульсько-правових питань. У них брали участь представники міністерств закордонних справ двох країн, а також зацікавлені міністерства і відомства України і Італійської Республіки. Під час перемовин сторони домовилися включити в проект двосторонньої міграційної угоди положення про врахування трудового стажу, набутого громадянами України під час роботи в Італії.

Крім того, внаслідок перемовин від італійської сторони отримано чіткий сигнал про підтримку України в подальшому просуванні безвізового діалогу з Євросоюзом. Італійська сторона запевнила, що буде вживати всіх необхідних заходів для поліпшення рівня обслуговування громадян України і недопущення порушень положень угоди в сфері трудової міграції.

Про ситуацію на ринку праці>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини